Titles you rated
InceptionRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0