Series
Ratings
79
How Do You Play?Rated ★ 4.5- Toy SoldiersRated ★ 5.0
- Happy Together Season 4Rated ★ 4.0
Black KnightRated ★ 4.0
VagabondRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 4.5
VIPRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.5
Steel Troops Season 1Rated ★ 4.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.0- Nine Tailed FoxRated ★ 4.0
Running ManRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 5.0
The Princess's ManRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 5.0
Autumn in My HeartRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0