Titles you rated
Anne of Green Gables: Road to Green GablesRated ★ 5.0
AftersunRated ★ 5.0
The FallRated ★ 4.5
Love, RosieRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 5.0
BlindRated ★ 5.0
SicarioRated ★ 5.0
Mean GirlsRated ★ 4.5
LolitaRated ★ 5.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 5.0
Rules of DatingRated ★ 5.0
Honey and CloverRated ★ 5.0
My Mother the MermaidRated ★ 5.0
GlassesRated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
MicrohabitatRated ★ 5.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 5.0
A Tale of Two SistersRated ★ 5.0