Titles you rated
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The HostRated ★ 2.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 3.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.0