Titles you rated
Pierrot le FouRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Funny GamesRated ★ 2.0
Through the Olive Trees Zire darakhatan zeytonRated ★ 4.0
Life and Nothing More...Rated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
Winter LightRated ★ 4.5
HarakiriRated ★ 4.0
Willy Wonka & the Chocolate FactoryRated ★ 4.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.0
DetachmentRated ★ 4.0
NostalgiaRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 2.5
Farewell My ConcubineRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.0
Kids ReturnRated ★ 4.0
ChefRated ★ 3.5