Series
Ratings
45
New Recruit Season 1Rated ★ 2.5
Beyond EvilRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 3.0
Akame ga Kill!Rated ★ 2.5
The Way of the HousehusbandRated ★ 3.5
Cowboy BebopRated ★ 4.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 3.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 2.5
Devilman: CrybabyRated ★ 4.0- YuruYuriRated ★ 3.5
- YuruYuri♪♪Rated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5