Movies
Ratings
794
FrankensteinRated ★ 3.0
A House of DynamiteRated ★ 2.5
It Chapter TwoRated ★ 3.0
Event HorizonRated ★ 2.5
The Invisible ManRated ★ 3.0
Black MoneyRated ★ 2.0- SawRated ★ 4.5
AnnihilationRated ★ 2.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.0
The Suicide SquadRated ★ 3.0
First ManRated ★ 2.5
The Old GuardRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 2.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 2.0
Carry OnRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 2.5
SleepRated ★ 2.5