Movies
Ratings
38
Phone BoothRated ★ 5.0
Die HardRated ★ 5.0
The Naked Gun: From the Files of Police Squad!Rated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
The Last EmperorRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
RiddickRated ★ 4.0
PlatoonRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 5.0
Kick the MoonRated ★ 4.0
The Guard PostRated ★ 2.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 4.0