Movies
Ratings
32
Love, RosieRated ★ 0.5
Beauty and the BeastRated ★ 1.0
Non-StopRated ★ 4.0
NoahRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
TranscendenceRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 3.5
ElysiumRated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Blood and TiesRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 2.5
Another FamilyRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.0