Series
Ratings
70
Nodame Cantabile: FinaleRated ★ 5.0
Nodame Cantabile: ParisRated ★ 5.0
My Lawyer, Mr. Jo 2: Crime and PunishmentRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
PresidentRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
Dragon Ball Super Season 3Rated ★ 5.0
Dragon Ball Super Season 2Rated ★ 5.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 5.0
Fabulous BoysRated ★ 5.0
Dragon Ball Super Season 1Rated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 3.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 4.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.0
You're My PetRated ★ 5.0
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 5.0
Mr. TrotRated ★ 5.0
Money FlowerRated ★ 5.0
We Got Married Season 4Rated ★ 4.0