Series
Ratings
155
Wednesday Season 1Rated ★ 3.0
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
Don't Waste Your Time, LoversRated ★ 3.5
A Virtuous BusinessRated ★ 4.0- DoubtRated ★ 3.0
A Good Girl's Guide to MurderRated ★ 3.0
QuartetRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
BoJack HorsemanRated ★ 4.0
A Shop for KillersRated ★ 3.5
BoJack HorsemanRated ★ 4.0
BoJack HorsemanRated ★ 4.0
BoJack HorsemanRated ★ 3.0
The Fall of the House of UsherRated ★ 3.5
BoJack HorsemanRated ★ 3.5
Love with a CaseRated ★ 3.0
The Expert of Changing JobsRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.5
Ryosangata Riko: Puramo Joshi no Jinsei Kumitate KiRated ★ 4.0