Titles you rated
The Forbidden KingdomRated ★ 5.0
The Plan ManRated ★ 4.5
Man in LoveRated ★ 5.0
The InternRated ★ 4.5
Be With YouRated ★ 3.5
Another Public EnemyRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
How to Steal a DogRated ★ 4.0
HanbandoRated ★ 5.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 1.5
Ode to My FatherRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 4.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 4.0
Wonderful NightmareRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 2.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0