Titles you rated
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 3.5
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
The ResidenceRated ★ 5.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 4.0
News AnchorRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 4.5- Batou MuraRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
The GentlemenRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.5
Tokyo SwindlersRated ★ 4.5
Anti HeroRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 4.0- Dakara KorosenakattaRated ★ 4.0
ObliteratedRated ★ 4.0
Yu Yu HakushoRated ★ 4.0
Black Mirror Season 6Rated ★ 4.0
Squid Game: The Challenge Season 1Rated ★ 3.0
One Piece Season 1Rated ★ 3.0