Series
Ratings
64
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 3.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.5
My Sweet CityRated ★ 3.5
Fated to Love YouRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 3.5
PastaRated ★ 3.5
Fashion 70'sRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 4.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.0
All InRated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 3.5