Movies
Ratings
427
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
The Next Three DaysRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 3.0
CliffhangerRated ★ 3.0
Fly Away HomeRated ★ 4.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0
WatchmenRated ★ 3.0
BladeRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 3.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0