Titles you rated
A Gentleman's DignityRated ★ 2.5
Conan, the Boy in FutureRated ★ 3.5- Galaxy Express 999Rated ★ 3.0
Anne of Green GablesRated ★ 3.5
First LoveRated ★ 3.5
Secret Love AffairRated ★ 3.0
Yowamushi Pedal: Limit BreakRated ★ 2.0
Yowamushi Pedal: Glory LineRated ★ 2.5
Formula 1: Drive to Survive Season 5Rated ★ 2.5
Formula 1: Drive to Survive Season 4Rated ★ 3.0
Yowamushi Pedal: New GenerationRated ★ 2.0
Yowamushi Pedal: Grande RoadRated ★ 2.5
Formula 1: Drive to Survive Season 3Rated ★ 3.0
Formula 1: Drive to SurviveRated ★ 3.0
Yowamushi PedalRated ★ 2.5
Formula 1: Drive to Survive Season 1Rated ★ 3.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 1.0
Cowboy BebopRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 2.5- 원피스 6기 : 워 터세븐 PART1Rated ★ 2.5