Titles you rated
KarmaRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0- JeongnyeonRated ★ 3.0
A Virtuous BusinessRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 2.0- The FrogRated ★ 2.0
Money HeistRated ★ 2.5
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 4.0
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 5.0
The Walking DeadRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 10Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 9Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 8Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 2.5
The Walking DeadRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 3.0
InsatiableRated ★ 3.0
InsatiableRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0