Movies
Ratings
32
ChallengersRated ★ 5.0
Mulholland DriveRated ★ 3.5
I Am Heath LedgerRated ★ 5.0
Taking LivesRated ★ 4.5
Nocturnal AnimalsRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 5.0
BrooklynRated ★ 5.0
WombRated ★ 4.0
The LoverRated ★ 4.0
LolitaRated ★ 4.5
Frances HaRated ★ 4.0
The StarlingRated ★ 2.5
Vivre Sa VieRated ★ 4.5
AmandaRated ★ 4.0
Open Your EyesRated ★ 4.0
Café SocietyRated ★ 3.0
CloserRated ★ 4.5
The LobsterRated ★ 2.5
AlliedRated ★ 5.0
La Vie en RoseRated ★ 4.5