Movies
Ratings
93
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 3.0
Perfect NumberRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 3.0
The HostRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 5.0
Dancing QueenRated ★ 2.0
MulanRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0