Movies
Ratings
1815
Predator: BadlandsRated ★ 5.0
28 Years LaterRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0- The UglyRated ★ 3.5
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 5.0
The Old Guard 2Rated ★ 2.5
Jurassic World RebirthRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
A Company ManRated ★ 4.0
K.O.Rated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Inside Man: Most WantedRated ★ 2.5
Lost in StarlightRated ★ 4.0
Battle of JangsariRated ★ 3.5
Speak No EvilRated ★ 4.0
Hotel MumbaiRated ★ 4.5
Big George Foreman: The Miraculous Story of the Once and Future Heavyweight Champion of the WorldRated ★ 4.5
Case 39Rated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0