Titles you rated
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Ocean's TwelveRated ★ 5.0
Valentine's DayRated ★ 5.0
WantedRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 5.0
No ReservationsRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 5.0
Police StoryRated ★ 5.0
Tomorrow Never DiesRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Face/OffRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
MissingRated ★ 3.0
PunchRated ★ 3.0
Bad BoysRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 5.0- The ScamRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0