Titles you rated
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
DexterRated ★ 3.5
DexterRated ★ 3.5
True BloodRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.5- DexterRated ★ 4.5
True BloodRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5