Titles you rated
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
GravityRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.5
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 3.5