Titles you rated
300Rated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
17 AgainRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.5
UpRated ★ 4.0
HowlingRated ★ 1.5
More Than BlueRated ★ 4.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 5.0
We Are BrothersRated ★ 2.0
Baby and MeRated ★ 2.0
PsychokinesisRated ★ 1.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 4.0
To Catch a Virgin GhostRated ★ 3.5
HellboyRated ★ 2.0
I Am Number FourRated ★ 2.0
Interview with the VampireRated ★ 4.5
The SilencedRated ★ 1.0
Big MatchRated ★ 4.0