Titles you rated
The Flirting ScholarRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 5.0
GhostbustersRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.5
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 4.0
VenomRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 4.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
The Tooth and the NailRated ★ 3.5
Will You Be ThereRated ★ 4.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0