Series
Ratings
24
Modern FamilyRated ★ 5.0
Pride and PrejudiceRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5
Heart Signal Season 3Rated ★ 5.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 2.0
Secret GardenRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0