Movies
Ratings
627
ConclaveRated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 3.0
Polite SocietyRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 2.5
Civil WarRated ★ 3.0
Handsome GuysRated ★ 3.0
AftersunRated ★ 2.5
Life of PiRated ★ 4.0
Little Miss SunshineRated ★ 3.5
Love Lies BleedingRated ★ 3.5
Alice in EarnestlandRated ★ 3.5
Troll FactoryRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 2.5
VictoryRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 0.5
The Zone of InterestRated ★ 3.5