Series
Ratings
98
GlitchRated ★ 4.0
Through the DarknessRated ★ 3.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 2.0
UnbelievableRated ★ 4.0
Political FeverRated ★ 4.0
BroadchurchRated ★ 3.5
We Are Who We AreRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.0
Marvel's Jessica JonesRated ★ 3.5
Big Little LiesRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
WestworldRated ★ 3.5
HappinessRated ★ 2.5
And Then There Were NoneRated ★ 3.5- Money Heist Season 5Rated ★ 1.0
Money HeistRated ★ 1.0
Money Heist season 3Rated ★ 2.5
Money Heist season 2Rated ★ 2.5
Money Heist season 1Rated ★ 3.5