Titles you rated
The Big SwindleRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.0
DolittleRated ★ 2.0
Knives OutRated ★ 3.5
House of HummingbirdRated ★ 1.0
The Lion KingRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
The Two PopesRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.5
F9: The Fast SagaRated ★ 0.5
Escape from MogadishuRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 5.0
Julia's EyesRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
Three SistersRated ★ 4.0
MinariRated ★ 1.5
The Invisible GuestRated ★ 2.5