Series
Ratings
34
Steel Troops Season 1Rated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 0.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 3.5
HellsingRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
The Sound of Your HeartRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 5.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 5.0
True BloodRated ★ 3.0