Titles you rated
In Time With YouRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 4.0
A Series of Unfortunate EventsRated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 5.0
You're My PetRated ★ 4.5
Plus Nine BoysRated ★ 4.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 1.5
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 4.0
JinRated ★ 3.0
JinRated ★ 3.5
Emergency CoupleRated ★ 3.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Live Up To Your NameRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
MotherRated ★ 5.0
Girls' Generation 1979Rated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 5.0