Titles you rated
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 3.5
The Seven Deadly SinsRated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 5.0- Toy Soldiers 2Rated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.5
The Prince of TennisRated ★ 4.0
Sword Art Online IIRated ★ 4.5
Sword Art Online: AlicizationRated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 4.5
Sword Art OnlineRated ★ 5.0- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.0
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0