Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 2.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
A Normal FamilyRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
TenetRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.0
RansomedRated ★ 2.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.0
BabylonRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0- PilotRated ★ 3.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 3.0
Handsome GuysRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 3.0