Titles you rated
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 2.5
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
1st KissRated ★ 3.5
MoxieRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 3.5
No Longer HeroineRated ★ 1.5
SPY x FAMILY Code: WhiteRated ★ 2.0- Heartsping: Teenieping of LoveRated ★ 3.0
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 3.0
Look BackRated ★ 3.5
The Day I Harvested a StarRated ★ 3.5
Taylor Swift: The Eras TourRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5
Manchester by the SeaRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 2.5