Titles you rated
BanG Dream! Ave MujicaRated ★ 3.0
BanG Dream! It's MyGO!!!!!Rated ★ 4.0
ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0- Fairy TailRated ★ 4.0
- Yes! PreCure 5 GoGo!Rated ★ 3.5
- PriPara Season 4Rated ★ 2.5
- PriPara Season 3Rated ★ 4.0
Idol Time PriParaRated ★ 2.0
PriPara Season 1Rated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.5
BarakamonRated ★ 5.0- 으랏차차 짠돌이네Rated ★ 1.5
TV Animal FarmRated ★ 4.0
School BabysittersRated ★ 3.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 2.0
Pui Pui MolcarRated ★ 2.5- Dibo the Gift DragonRated ★ 3.0
ChiikawaRated ★ 3.0
If My Favorite Pop Idol Made it to the Budokan, I Would DieRated ★ 2.0