Series
Ratings
115
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 3.5
The Ordinary Life of Ms. O Season 3Rated ★ 4.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 4.5
- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 4.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
The IT CrowdRated ★ 4.0- That '70s ShowRated ★ 4.0
FargoRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0- Ad MadnessRated ★ 4.0
- Queer as Folk Season 5Rated ★ 4.0
- Queer as Folk Season 4Rated ★ 4.0
- Queer as Folk Season 3Rated ★ 4.0
- Queer as Folk Season 2Rated ★ 4.0
- Queer as Folk Season 1Rated ★ 5.0
- Hotaru no HikariRated ★ 3.0