Titles you rated
Oh My GhostRated ★ 4.5
Angel EyesRated ★ 4.0
Prime Minister and IRated ★ 4.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 4.0- You Are My DestinyRated ★ 2.5
Mary Stayed Out All NightRated ★ 2.5
Painter of the WindRated ★ 3.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.5
Gu Family BookRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 3.0
IljimaeRated ★ 5.0
The Vineyard ManRated ★ 3.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 4.0
Sweet 18Rated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
BigRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 5.0