Titles you rated
PinocchioRated ★ 4.5
The Silence of the LambsRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
MicrohabitatRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 5.0
Being John MalkovichRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Love, SimonRated ★ 3.0
Life LikeRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
A Single ManRated ★ 4.0
Last Night in SohoRated ★ 2.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Blithe SpiritRated ★ 4.5
MinariRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 4.5
LucaRated ★ 5.0
The Phantom of the OperaRated ★ 5.0