Movies
Ratings
224
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
The MistRated ★ 3.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 4.0
You've Got MailRated ★ 4.0
Liar LiarRated ★ 4.0
Kick the MoonRated ★ 4.0
The Change-UpRated ★ 3.5
Lifting King KongRated ★ 4.0
How To Top My WifeRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
Adam's ApplesRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 4.5
I DoRated ★ 4.0
BlindRated ★ 3.5
My GirlRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
Heavenly ForestRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0