Titles you rated
ParasiteRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 4.0
One Cut of the DeadRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.0
Wonder WomanRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
Ernest & CelestineRated ★ 4.0
LucyRated ★ 2.5
ZootopiaRated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.5
The Jungle BookRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
The Royal TailorRated ★ 3.5