Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 5.0
When This Summer is OverRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 1.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 1.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
Brokeback MountainRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 4.0- PilotRated ★ 2.0
Troll FactoryRated ★ 2.5
Toy Story 4Rated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 3.5