Titles you rated
Jack the Giant SlayerRated ★ 1.5
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.0
White House DownRated ★ 2.0
OldboyRated ★ 4.5
Jason BourneRated ★ 3.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 2.5
Wonder WomanRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
LoganRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 2.5
Terminator GenisysRated ★ 2.0
DemolitionRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 2.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 2.5
Ant-ManRated ★ 2.5
The Blind SideRated ★ 3.5