Titles you rated
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
The ShamelessRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 4.5
UnstoppableRated ★ 3.5
The ContactRated ★ 4.5
Hide and SeekRated ★ 4.0
SplitRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
John WickRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.5
The Hateful EightRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
The Hurt LockerRated ★ 4.5
Django UnchainedRated ★ 5.0
A Letter to MomoRated ★ 4.5
Full Metal JacketRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
The RiteRated ★ 3.5