Movies
Ratings
378
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 4.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 4.5
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 3.0
Legally BlondeRated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 3.5
The Case for ChristRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 3.5
1917Rated ★ 5.0
The LobsterRated ★ 3.5
I Feel PrettyRated ★ 4.0
WonderRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 4.5
The Parent TrapRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 4.0
FlightplanRated ★ 4.0
Someone SpecialRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5