Titles you rated
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
I Am Number FourRated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 5.0
Yes ManRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
The ServantRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 3.0
Hoodwinked!Rated ★ 4.0
FriendRated ★ 3.0
Dancing QueenRated ★ 3.0