Movies
Ratings
138
Black SwanRated ★ 1.0
Romance of Their OwnRated ★ 2.5
One DayRated ★ 3.5
Julia's EyesRated ★ 3.5
The ScentRated ★ 0.5
Don't Cry, MommyRated ★ 0.5
SpellboundRated ★ 2.0
A MillionRated ★ 2.0
New WorldRated ★ 3.0
QuickRated ★ 2.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 3.0
L: Change the WorldRated ★ 3.0
HindsightRated ★ 2.5
For HorowitzRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
I Am LegendRated ★ 4.0