Series
Ratings
43
Money's WarfareRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Gu Family BookRated ★ 3.0
Jeong Do JeonRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5
High School King of SavvyRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.0
SignRated ★ 3.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.5
IRISRated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5- War of MoneyRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 3.5