Titles you rated
FrankensteinRated ★ 3.5
JulesRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Stop Making SenseRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
The Strange Thing About the JohnsonsRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.0
New OrderRated ★ 3.5
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Bad Boys: Ride or DieRated ★ 3.0
The Idea of YouRated ★ 3.5
It Ends with UsRated ★ 3.0