Series
Ratings
19
Semantic ErrorRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.5
Suspicious PartnerRated ★ 4.5
The Penthouse Season 3Rated ★ 1.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
The PenthouseRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
The PenthouseRated ★ 3.5
Skam France Season 3Rated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 5.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 2.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0