Movies
Ratings
2093
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
WeaponsRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.5
The Ballad of a Small PlayerRated ★ 3.5
A House of DynamiteRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
The Lives of OthersRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 3.5
The Woman in Cabin 10Rated ★ 3.0
BrickRated ★ 2.0- NoiseRated ★ 2.0
BallerinaRated ★ 3.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
BrokenRated ★ 3.5
The French DispatchRated ★ 4.0
UnstoppableRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Wall to WallRated ★ 2.5